بازدید جناب آقای مهندس معزی از پروژه های سرمایه گذاری مسکن جنوب

بازدید جناب آقای مهندس معزی از پروژه های سرمایه گذاری مسکن جنوب

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب، مدیر عامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن روز دوشنبه ، 26 بهمن ماه 1394 با حضور در جزیره زیبای کیش، از پروژه های در حال اجرای شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب بازدید به عمل آوردند.

 kish-bahman-01  

 در این بازدید مهندس معزی ضمن بررسی روند اجرایی پروژه های بلند مرتبه ستاره کیش ، بر تسریع در اجرای پروژه ها در کنار رعایت کیفیت ساخت به منظور حفظ و توسعه برند گروه نزد مخاطبان و مشتریان تاکید نموند. در این بازدید مهندس حجازی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب ، مهندس مقدم مدیرشعبه کیش و همچنین پرسنل فنی و اجرایی شعبه کیش ایشان را همراهی می نمودند

kish-bahman-02  

در ابتدای بازدید جناب مهندس حجازی توضیحاتی در خصوص روند اجرایی بلوک های بلند مرتبه پروژه ستاره کیش ارائه نمودند .

مهندس معزی در ادامه بازدید از بلوک های ویلایی آماده تحویل فاز 4 ستاره کیش دیدن کرده ، ضمن تاکید بر تحویل بموقع واحدها ، از رضایتمندی مشتریان به عنوان یکی از اصول اصلی مجموعه گروه سرمایه گذاری مسکن یاد کردند.
در پایان با افتتاح یکی از واحدهای آماده تحویل پروژه 73 واحدی فاز 4 ویلایی ستاره کیش و آغاز تحویل این واحد ها 6 ماه زودتر از موعد به خریداران ، برگ زرین دیگری در کارنامه شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب ورق خورد .

kish-bahman-03  

لازم به توضیح است پروژه ستاره کیش از بزرگترین پروژه‌های در حال احداث شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب می‌باشد. این پروژه در زمینی بالغ بر 18 هکتار در یکی از بهترین نقاط مسکونی جزیره زیبای کیش در شهرک صدف واقع شده است.

 
kish-bahman-04

۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۷:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید