بازدید مدیر عامل محترم و معاونین گروه شرکت سرمایه گذاری مسکن از پروژه های شرکت در شیراز

بازدید مدیر عامل  محترم و معاونین گروه شرکت سرمایه گذاری مسکن  از پروژه های شرکت در شیراز
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب، روز دوشنبه، 28 تیر ماه، محمد رضا امینی، مدیر عامل گروه به همراه معاونین، و آقایان شهریاری و مصطفایی، ضمن حضور در دفتر مرکزی شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب ، از پروژه های این شرکت بازدید نموده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب، روز دوشنبه، 28 تیر ماه، محمد رضا امینی، مدیر عامل گروه به همراه معاونین، و آقایان شهریاری و مصطفایی، ضمن حضور در دفتر مرکزی شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب ، از پروژه های این شرکت بازدید نموده و با مدیران این شرکت به گفتگو پرداختند. در این دیدار، ضمن بازدید مدیر عامل گروه و همراهان از بخش های مختلف شرکت، گزارشات و توضیحات تخصصی و فنی پروژه‌ها به ایشان ارائه شد.

بازدید 2  

امینی در این دیدار با اشاره به اهمیت فروش به ویژه در شرایط رکودی بازار مسکن، رهنمودهایی را در راستای جذب سرمایه و تامین اعتبارات جهت تسریع درتولید پروژه ها به مدیران و معاونین شرکت جنوب ارائه نمود. مهندس حجازی، مدیر عامل شرکت جنوب نیز ضمن اظهار خشنودی از حضور جناب امینی و همراهان در شیراز، به تداوم برنامه های جاری شرکت در مسیر رو به رشد در عین هماهنگی هر چه بیشتر با سیاست‌های گروه تاکید نمود.

 

۲۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید