مدیر عامل و اعضای جدید هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال منصوب شدند

مدیر عامل و اعضای جدید هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال منصوب شدند
محمدرضا امینی، مدیر عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، مدیر عامل و اعضای جدید هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال را منصوب نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در جلسه‌ هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌ که روز چهارشنبه 23 فروردین ماه امسال با حضور اعضای هیات مدیره این شرکت و محمدرضا امینی (مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن)، در دفتر شرکت برگزار شد، «حمیدرضا ربیع‌پور» به عنوان مدیر عامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌ منصوب و جایگزین «ولی الله یاسینی» شد که از زمان تاسیس شعبه مازندران در سال 1371 مدیر عاملی این شرکت را بر عهده داشت.

32
امینی در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات یاسینی، از ایشان به عنوان یک مدیر موفق و پرتلاش یاد کرد که نقش به‌سزایی در اجرای پروژه‌های استان‌های مازندران و گلستان ایفا نموده‌اند. وی همچنین ضمن آرزوی موفقیت برای ربیع پور، از هیات مدیره و نیز مدیر عامل جدید خواست نهایت تلاش خود را برای دستیابی به بالاترین بازده از این بازارها به کار بندند.
در این جلسه همچنین «عباس قدیری» به نمایندگی از شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن به سمت رئیس هیات مدیره و همچنین آقایان محمد رحیمی مقدم به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری مسکن البرز و سید علی اسد به نمایندگی از شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال منصوب و حکم خود را از دستان امینی تحویل گرفتند. همچنین آقایان مصطفی تقوی و محمد حسن پیشرو نیز در سمت خود در هیات مدیره شرکت ابقا گردیدند.

66 67
شایان ذکر است شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال یکی از شرکت‌های تابعه شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن می‌باشدکه با ماهیت شعبه و مرکزیت شهر ساری با هدف تحت پوشش قرار دادن استان‌های مازندران و گلستان در سال 1371 تاسیس شد و از سال 1385 با ماهیت شرکتی مستقل فعالیت‌های خود را ادامه داد
این شرکت تاکنون عملیات اجرایی 20 پروژه مسکونی شامل حدود 3200 واحد مسکونی با زیر بنای بیش از 460 هزار متر مربع و 4 پروژه تجاری و اداری با زیر بنای کل حدود 14000متر مربع را آغاز نموده که از این میزان 21 پروژه با زیر بنای کل بیش از 400 هزار متر مربع به اتمام رسیده است.

68

احداث مجتمع 54 واحدی رفاهی –  تفریحی دریا کنار، مجتمع تجاری در بابلسر و یک مدرسه در آمل از دیگر سوابق این شرکت می‌باشد.
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ۱۷:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید