حنظله فندرسکی، سرپرست معاونت منابع انسانی گروه شد.

حنظله فندرسکی، سرپرست معاونت منابع انسانی گروه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب،مراسم تودیع و معارفه معاون پیشین و سرپرست جدید معاونت منابع انسانی  مورخ  31 شهریور ماه 98  با حضور جناب آقای دکتر ظهیری مدير عامل محترم، معاونان ومدیران گروه در محل سالن اجتماعات هلدینگ برگزار شد.

دکتر ظهیری

بر این اساس، «حنظله فندرسکی» که پیش از این حدود پنج سال مدیر سرمایه‌گذاری گروه بود، به عنوان سرپرست جدید معاونت مالی و منابع انسانی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن جایگزین «محمد مهدی نادری نورعینی»، معاون پیشین شرکت شد.

روزبه ظهیری هاشمی، مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های ارزنده چندین ساله دکتر نادری گفت، گروه سرمایه‌گذاری مسکن مدیر لایق و توانمندی را به لحاظ تخصص، تعهد و اخلاق به دلیل حضور در عرصه دیگر خدمت‌گذاری در جمهوری اسلامی ایران از دست داد که برای ایشان در سمت جدید آروزی موفقیت روز افزون داریم.

دکتر ظهیری

ایشان در بخش دیگری از سخنرانی خود گفت، از ماندگارترین کارهای انجام شده در معاونت مالی و منابع انسانی موضوع جانشین پروری است که این مهم به نحو شایسته در این معاونت صورت گرفته است و در نهایت با توجه به بررسی‌های به عمل آمده دکتر فندرسکی، مدیر سرمایه‌گذاری گروه سرمایه‌گذاری مسکن با توجه به داشتن نیروی جوانی، انرژی، تخصص و پشت کار، زین پس عهده‌دار این مسئولیت خواهد بود. در این جلسه همچنین یاسمی (مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال غرب)، صالحی (معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار)، مروج (معاون فناوری و مدیریت ساخت) و سیف‌زاده (معاون مالی و منابع انسانی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق) در صحبت‌هایی از زحمات نادری تقدیر و تشکر نمودند.

مروج

محمد مهدی نادری نیز در این جلسه ضمن تقدیر از تمامی نفراتی که در مدت مسئولیت، ایشان را در انجام وظایف یاری نمودند، از دوران فعالیتش در گروه به عنوان یکی از دوره‌های سرشار از یادگیری و تجربه یاد کرد. وی ضمن حلالیت خواستن از همکاران، از انتصاب فندرسکی به این عنوان نیز ابراز خرسندی نمود و از خداوند برای ایشان آرزوی موفقیت و بهروزی نمود.

دکتر محمد مهدی نادری

شایان ذکر است نادری از سال 1393 به عنوان معاون مالی گروه فعالیت می‌کرد و در حال حاضر و پس از جدایی از گروه سرمایه‌گذاری مسکن، به عنوان معاون مالی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران مشغول فعالیت است.

حنظله فندرسکی، سرپرست جدید معاونت مالی و منابع انسانی، در سخنان خود ضمن تشکر از اعتماد مدیر عامل گروه به وی و قدردانی از زحمات نادری در طول دوره مسئولیت، از تامین مالی پروژه‌های جدید تعریف شده در گروه به عنوان یکی از مهم‌ترین نیازهای فعلی گروه نام برد. وی با اشاره به تجربیات قبلی در حوزه مالی گروه در استفاده از ابزارهای نوین، تاکید کرد: بسته به موقعیت، استفاده از تمامی ابزارهای مبتنی بر بازار پول و بازار سرمایه را مد نظر قرار خواهیم داد.

دکتر حنظله فندرسکی

فندرسکی همچنین به توسعه گزارشات حسابداری مدیریت در معاونت مالی گروه اشاره کرد و گفت: تلاش خواهیم کرد این گزارشات بهتر و با کیفیت تر از قبل شده و بتوانیم نتایج این گزارشات را در تصمیم‌گیری‌های مدیران گروه به چشم ببینیم.

فندرسکی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افزایش سرمایه اخیر بانک مسکن از یک سو و رفع مشکلات معوقات قبلی گروه از سوی دیگر، تاکید کرد: اخذ تسهیلات با نرخ مناسب 18 درصدی که عملا ارزان‌ترین روش تامین مالی برای شرکت‌های انبوه‌ساز است، با حداکثر میزان قابل اخذ، در اولویت این معاونت خواهد بود و تلاش خواهیم نمود این تسهیلات را برای تمام پروژه‌های گروه اخذ نماییم.

 در پایان این مراسم، ضمن ابلاغ حکم به سرپرست جدید معاونت مالی و منابع انسانی از سوی ظهیری هاشمی، هدایایی به رسم یادبود به دکتر نادری از سوی مدیرعامل، معاونین و مدیران اهدا  و عکسی به یادگار ثبت شد.

دکتر ظهیری

دکتر ظهیری
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید