حضور شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب در نمایشگاه kish invex 2023

حضور شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب در نمایشگاه kish invex 2023

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب ، بیش از ۲۰۰ شرکت از جمله بانک‌ها، بیمه‌ها و سایر شرکت‌های سرمایه‌گذاری و ناشران بورسی و... در این نمایشگاه حضور دارند و شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن نیزدر این رویداد خواهد بود.

1

شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن مانند سال‌های گذشته با همراهی گروه مالی بانک مسکن، شرکت فناوری اطلاعات ناواکو، خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن، شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن و ... با حضور مدیران ارشد بانکی و محصولات خدمات نوین در این نمایشگاه شرکت می‌کند. در این حین شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب نیز با نماد ثجنوب به معرفی محصولات خود در 6 منطقه فارس، بوشهر، کرمان، هرمزگان ، خوزستان و جزیره زیبای کیش خواهد پرداخت.

مقدم نژاد مدیر شعبه کیش

این نمایشگاه فرصت مهمی برای ارائه آخرین دستاورد‌های نوین در عرصه تامین مالی و پشتیبانی از توسعه صنعتی و اشتغال کشور به خصوص سرمایه گذاری در صنعت ساختمان است.

2

ص

دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور (کیش اینوکس ۲۰۲۳) در دو بخش نمایشگاهی و 36 نشست تخصصی با حضور شرکت‌های داخلی و بین المللی در محل نمایشگاه‌های بین المللی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

33

بانک مسکن و شرکت‌های تابعه با حضور در سالن ورودیA نمایشگاه، از عصر دوشنبه پانزدهم آذر ماه تا پنجشنبه هفته جاری به مدت ۴ روز به معرفی خدمات خود می‌پردازند.

مرضیه عباسی

دکتر زاهدی مدیر عامل مسکن جنوب

حامد نداف مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب

------

 

۱۵ آبان ۱۴۰۲ ۱۵:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید